معرفی کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

reinventing your life

زندگی خود را دوباره بیافرینیدنام کتاب: زندگی خود را دوباره بیافرینید

نویسنده: جفری یانگ

اگر با شنیدن نام کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید احساس می کنید مانند هزارن کتاب شعاری در بازار است و اثری موقت دارد پیشنهاد می کنم؛ تا چند فصل اول کتاب را مطالعه کنید، تا درعین سادگی و روانی متن کتاب درگیر شناخت عمیقی از خود بشوید که شاید تاکنون متوجه آن نبودید.

با مطالعه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید متوجه طرحواره ها و تله هایی میشوید؛ که تابه‌حال زندگی شما را به‌صورت ناخودآگاه کنترل می‌کردند و شما تاکنون متوجه نشده بودید که…

-چرا روابطم در عین خوب بودن، مداوم بهم میخورد؟

-چرا مدام احساس طرد شدن دارم؟

-چرا با آدم های نامناسب وارد روابط عاطفی میشوم؟

-چرا همیشه احساس خلایی دارم که نمیدانم علت آن چیست؟

همه ما در کودکی با توجه به رفتارهای والدین و اطرافیان شناخت‌هایی نسبت به جهان هستی، انسان‌ها و خودمان پیدا کردیم و آسیب‌هایی دیده‌ایم که مجموعه‌ی این‌ها طرحواره‌های ما را شکل داده‌اند، زمانی که این طرحواره‌ها به صورت ناسازگار درآمدند و به ناخودآگاه زندگی، شغل، روابط عاطفی و… ما را کنترل می‌کنند تبدیل به تله شده‌اند و ما در آن ها گرفتار شده ایم.

جفری یانگ نویسنده این کتاب، روان شناس و روان درمانگر آمریکایی است؛ وی به دلیل گسترش رویکرد طرحواره درمانی مشهور است، او دانش آموخته دانشگاه های ییل و پنسیلوانیا ست و تحصیلات فوق دکتری خود را زیر نظر آرون بک به اتمام رسانده. یانگ این کتاب را با رویکرد طرحواره درمانی و براساس شناخت درمانی نوشته است.

یانگ در کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید ۱۱ تله را معرفی می‌کند، برای هر تله تست قرار داده تا فرد متوجه میزان فعال بودن هر تله بشود و راه‌های رهایی معرفی می‌کند؛تا شما بتوانید تله‌های زندگی خودرا مدیریت کنید، نه آن ها شما را.

پیشنهاد می‌شود:  معرفی کتاب خیره به خورشید نگریستن

اگر دنبال بازآفرینی عمیق زندگی خود هستید این کتاب را مطالعه کنید…

بخشی از متن کتاب:

عواملی در شکل گیری تله های زندگی نقش بازی می کنند.اولین عامل،خلق و خو است که ذاتی و سرشتی در نظر گرفته می شود.میراث عاطفی ما باعث می شود که در قبال رویداد‌ ها به سبک و سیاق خاصی، واکنش هیجانی نشان دهیم…‌‌‌‌‌‌

از طريق
خرید کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی
بستن