اخبار سایتبلاگ

روان نگاه؛ در ابتدای راه بی پایان

برگزیده بخش محتوای دیجیتال در هشتمین جشنواره دانشگاهی حرکت

روان نگاه در اول راه

اواخر دی ماه بود که تصمیمی بزرگ برای آینده خود و جهان اینترنت گرفتیم. روان نگاه را راه انداری کردیم. هدف اولیه روان نگاه (که ابتدا با نام ویکی کوییز راه اندازی شد) تنها به چند کار کوچک محدود می شد اما پس از گذشت مدتی کوتاه تصمیم تیم روان نگاه بر آن شد که اهداف خود و حوزه فعالیتش را گسترده تر کند. هنوز تمام آنچه برای آن برنامه ریزی کرده بودیم داخل سایت پیاده نشده و اینکار امری زمانبر است اما در طی این راه علاوه بر پیاده کردن ایده ها؛ ایده هایی جدید نیز به برنامه ما اضافه می‌شود؛ پس این راهی بی پایان است.

روان نگاه بعنوان وبسایت انجمن علمی دانشجویی مشاوره دانشگاه خوارزمی معرفی شد. پس از تغییرات بسیار و زحمات زیاد تمام اعضای روان نگاه؛ اولین موفقیت خود را در بخش تولید محتوای دیجیتال در هشتمین جشنواره دانشگاهی حرکت، کسب کرد. مسلما این تقدیر از روان نگاه و انجمن علمی دانشجویی مشاوره؛ همه را بیشتر برای قدم نهادن در این راه بی پایان امیدوار کرد.

برگزیده بخش تولید محتوای دیجیتال در هشتمین جشنواره دانشگاهی حرکت؛ اولین قدمی بود که تیم روان نگاه برداشت تا بتوانیم به حداقل هدف خود؛ یعنی عمومی کردن دانش روانشناسی، جامه عمل بپوشانیم.

به امید موفقیت‌های بیشتر در کنار شما عزیزان

تیم روان نگاه

پیشنهاد می‌شود:  فرزندتان با شغل شما احساس رقابت می‌کند؟

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن